Vážení rodiče,
ráda bych vám poděkovala za hojnou účast na informační schůzce k přijímacímu řízení, která se konala 16.01.2018. Doufám, že informace, které jsem vám předala, vám pomohou zvládnout nelehké období, které vás a vaše děti nyní čeká. Veškeré aktuální dostupné informace budete postupně nacházet zde na stránkách školy. Ještě připomínám další užitečné adresy: www.infoabsolvent.cz a www.cermat.cz a samozřejmě doporučuji webové stránky středních škol, o kterých uvažujete.

Přeji vám pevné nervy, hodně síly a trpělivosti při debatách s dětmi a jim přeji tolerantní a chápavé rodiče.Bude se rozhodovat o budoucnosti vašich dětí (našich žáků) a všichni doufáme, že do života vykročí tím správným směrem.Vlastní rozhodnutí bude na nich, my jim buďme oporou - nemají to vůbec jednoduché:-)

Mgr. Iva Mrózková, výchovná poradkyně