Informace po tiskové konferenci ministra školství dne 15.4.

Uchazeči o tříleté obory - v týdnu od 20.4. budou střední školy zveřejňovat seznamy přijatých žáků, bude tedy možné odevzdávat zápisové lístky (ZL).Odevzdávejte je až tehdy, budete-li znát výsledky z OBOU oborů.
Zápisové lístky mám pro vás připravené, vyzvedávat si je můžete vždy v úterý nebo ve čtvrtek od 9:00 do 11:30. Pro ZL si může přijít žák sám, případně zákonný zástupce.
Předávání bude probíhat před vchodem, ohlásíte se paní sekretářce a já vám ZL proti podpisu předám.

Uchazeči o čtyřleté obory - stále platí, že bude 1 termín jednotné přijímací zkoušky, datum dosud není stanoveno, MĚLO BY se jednat o některý den v červnu.Pokud jde o zápisové lístky, platí totéž, co pro tříleté obory. (viz výše).

Pro všechny:Lhůta k odevzdání ZL je stejná pro tříleté i čtyřleté obory, teprve PO VYHODNOCENÍ písemných přijímacích testů začne běžet zákonná lhůta 5 dní, toto stále platí, na odevzdání ZL máte tedy všichni dost času.Chápu, že je chcete mít u sebe doma co nejdřív a ráda se s vámi při jejich předání uvidím.Stále platí - pište, pokud budete cokoli potřebovat individuálně domluvit.Pište prosím na mou adresu - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - ať nezatěžujeme sekretariát školy záležitostmi, které můžeme vyřídit přímo spolu.

Děkuji za pochopení.Iva Mrózková