Vážení rodiče,

Jak již jsem uvedl v  jiné části webových stránek,  máme snahu poskytnout našim žákům aktivity, které by jim zpestřily každodenní stereotyp a přinesly nejen spoustu nových informací a naučených dovedností, ale především okamžiky, zážitky, které budou mít spojeny s naší školou. Chceme, aby se na škole cítili dobře a s Vašim neodmyslitelným přispěním, měli možnost harmonického rozvoje svých osobností.

 

 První akcí, kterou bychom chtěli zaujmout Vás a Vaše děti bude lyžařský kurz. Úmyslně jsme zvolili destinaci Slovenské republiky a to hned z několika důvodů:

·         nadmořská výška dává větší předpoklad, že by neměl být problém se sněhem,

·         náročnost i metráž sjezdovek odpovídá věkovým zvláštnostem dětí, ale i požadavkům na výuku,

·         cena skipasů je velice dobrá,

·         sjezdovky jsou denně upravené,

·         na svahu je okamžitě dostupná horská služba (hlavní středisko je přímo na svahu),

·         případná možná regenerace po zátěži (přilehá termální koupaliště).

Letos poprvé nabízíme výuku snowboardingu, který je tolik moderní a u mladých lidí žádaný. Instruktorský tým je řádně vzdělán a má potřebné didaktické zkušenosti. Doporučením z naší strany je zajištění kvalitní lyžařské výzbroje, aby vaše dítě nebylo limitováno při výuce vlivy, které nemůže objektivně ovlivnit...

Jsme si vědomi, že zakoupení jednotlivých komponentů výzbroje je pro mnohé rodiny finančně neúnosné, proto nabízíme možnost zapůjčení celých setů v licencovaných půjčovnách, v cenových relacích, o kterých jste byli informováni v propozicích.

 Důležité požadavky organizátorů jsou :

·       platný cestovní doklad,

·       europrůkaz pojištěnce,

·       lyžařská přilba.

Pevně doufáme, že se Vám akce bude líbit a bude prvním počinem, který bude hoden následování.Bližší informace najdete zde.

Mgr. Zdeněk Jelínek