O podzimních prázdninách jsme se my, děti z 1. C vydaly na procházku do přírody a inspirovaly jsme se krásnými podzimními barvami k výtvarnému a kreativnímu tvoření. Podívejte se na naše úžasné výtvory! :)
děti z 1. C a E. Kantorová

Těsně před uzavřením školy proběhla soutěž ve sběru kaštanů. Letos jsme sebrali více jak  500 kg a kaštany si dnes (9.11.) odvezli zástupci myslivců. Chceme poděkovat všem dětem i rodičům, kteří ani letos na zvířátka nezapomněli:)).

Nejlepší sběrače vyhlásíme hned po otevření školy.

Velké poděkování patří také třídě 5.C a paní učitelce Blahutové za organizaci soutěže.

M. Kraslová :)

Vážení rodiče, součástí "kovidového rozvrhu" jsou také videohodiny. Je nám jasné, že u malých žáků je možná realizace pouze s Vaší velkou pomocí. Za tuto pomoc velmi děkujeme.

V dalším odkazu najdete rozvrhy jednotlivých tříd 1.stupně i s nastavenými videohodinami. Chápejte toto značení, prosím, jako orientační záležitost. Na každou videohodinu dostáváte pozvánku a učitel upravuje týdenní plán podle potřeb své třídy.

Rozvrhy najdete zde.

Věříme, že se situace brzy vylepší a s nejmenšími se potkáme zase brzy ve škole.

Zůstaňte zdraví!

M. Kraslová :)

A škola je opět smutná a prázdná...
 Doufáme a pevně věříme tomu,že je to jen na nutnou dobu;).
 Chtěl bych dnes poděkovat všem, kteří zaregistrovali první náměty na EduPage i těm, kteří si byli ve škole vyzvednout podklady v tištěné podobě pro domácí přípravu.
Speciálně však těm, kteří svým přístupem a postojem pomáhají učitelům rozhýbat nové možnosti osobního předávání informací. Zajímají se o to, jak to našim (vašim) dětem usnadnit...ptají se, jak se dostat k materiálům na EduPage, jak se připojit počítačem nebo chytrým mobilem k videovýuce přes aplikaci MEET!!!
Jste prostě nejlepší a vaše (naše) děti mají štěstí, že vás mají!!
Děkuji za všechny učitele za podporu a spolupráci, protože bez vás dokážeme jen polovinu!!!

Hodně pevné nervy a především zdraví!!
Zaměstnanci ZŠ A MŠ CIHELNÍ😘

Jelikož byl dnešním dnem zrušen žákům plavecký výcvik, rozhodli jsme strávit hodiny tělesné výchovy procházkou v přírodě, kterou jsme si zpestřili drobnými pohybovými hrami. Děti byly nadšené a strávený čas na čerstvém vzduchu si náramně užily. V příštích týdnech již bude tělesná výchova probíhat běžně v tělocvičně, dokud se nám zase neotevřou plavecké bazény a my se opět nebudeme smět vrátit k výuce plavání.

I. Fridrichová

Navštivte fotogalerii!