Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2018

Zveřejněno: 6. února 2018

Jsme rádi, že i v letošním školním roce se naši žáci zúčastnili školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce, které se konalo ve dnech 30. a 31. ledna. Žáci konverzovali a odpovídali na otázky na dané téma, které si vylosovali. Soutěž byla rozdělena na mladší a starší kategorií a vybrat ty nejlepší nebyl pro nás vyučující AJ vůbec lehký úkol! Během soutěže porota hodnotila jazykovou pohotovost, kreativitu, bohatost slovní zásoby, výslovnost a gramatickou správnost. Na okresní kolo se budou dále připravovat Anetka Mikušťáková ze 7.B a Barča Dudová s Natkou Owczarzy z 9.A, kterým přejeme hodně štěstí v pátek 23.2. v Havířově!!! Všem ostatním účastníkům děkujeme za přípravu a účast v nelehké soutěži.
Soutěžící:
Mladší kategorie