Lepší už to asi nebude :)

Zveřejněno: 20. března 2018

ZŠ Kudeříkova Havířov
úterý 20.3.2018

po roční pauze, kdy bohužel neproběhlo okresní kolo ve skoku vysokém, jsme se letos výsledkově opět „velice nahlas ozvali“. Dokonce můžeme hrdě tvrdit, že se nám podařil jeden z nejlepších výkonů za několik let.
Potkáte-li totiž někde Adélu Bernatíkovou, Elišku Hubáčkovou, Dominika Hokynáře nebo snad Petra Širokého, klidně jim můžete blahopřát. Tito skokani si totiž vybojovali postup do okresního kola a i v něm byli všichni velice úspěšní.
Posuďte sami:

kategorie mladších dívek
 3.místo Adéla Bernatíková 130cm

kategorie starších dívek
 2.místo Eliška Hubáčková 140cm

kategorie starších chlapců
 1.místo Petr Široký 178cm – osobní rekord
 3.místo Dominik Hokynář 160cm

Děkujeme všem za vynikající reprezentaci školy a doufejme, že skokanská forma vydrží i do léta, kdy nás čeká další porce závodů.

P.S.: chcete-li vidět ceny pro vítěze, prohlédněte si výstavku diplomů u kabinetu TV. A kdyby se k nám chtěl snad přidat někdo další a tuto atraktivní atletickou disciplínu trénovat, rádi ho přivítáme každé úterý a pátek v tělocvičně školy mezi 7:00 a 7:45hod.

Mgr. David Badura