Výlet 4.B

Zveřejněno: 12. června 2018

K závěru školního roku odjakživa patřily školní výlety. Také třída 4.B sbalila své batůžky, opustila školní lavice, nastoupila na vlak a vydala se 8.6.2018 na společný výlet. Naše cesta měla jediný cíl, a to návštěvu jízdárny v Českém Těšíně, kde jsme měli možnost strávit čas u koní. Poznali jsme, že koně nejsou pouze zábava, ale především velká dřina. Práce ve stájích je velice náročná, protože koně si vyžadují každodenní péči. Také jsme poznali, že každý kůň má svůj charakter a je potřeba k nim přistupovat zcela individuálně a s respektem.
Na samotný závěr samozřejmě nechyběla projížďka na poníkovi. Většině z nás byla tato projížďka již známá, ale našli se mezi námi i tací, kteří na poníkovi seděli úplně poprvé. Výlet jsme si užili, počasí nám přálo a společně jsme se v pořádku vrátili zpět do Karviné.

Martin Foltýn a Erika Heckelová