HRAJEME SI S ANGLIČTINOU – soutěž 5. tříd

Zveřejněno: 19. února 2019

Tato jazyková soutěž se již v naší škole stala tradicí. Proběhla 7. února a zúčastnili se jí všichni přítomní žáci z 5.A, 5.B a 5.C (celkem 52 účastníků). Čekalo na ně celkem 10 stanovišť, na kterých strávili při plnění úkolů vždy jednu minutu. A v čem konkrétně soutěžili? Kreslili, luštili kvízy, poslepu hádali tajemné předměty, hledali slovíčka - prostě si hráli s angličtinou. Úkoly byly velmi různorodé, a proto si každý našel něco, v čem mohl vyniknout a ukázat, co se v hodinách angličtiny již naučil. Chceme moc poděkovat za pomoc na stanovištích všem žákům 9.A, kteří mladším spolužákům pečlivě všechny soutěžní úkoly vysvětlovali a posléze i vyhodnocovali. Zde uvádíme ty nejlepší angličtináře z pátých tříd:

1. místo – Markéta GRAŇÁKOVÁ (5.C) – 147 bodů
2. místo – Patrik LUDVIK (5.A) – 143 bodů
3. místo – Lukáš BITTO (5.A) – 140 bodů
4. místo – Kateřina DUDOVÁ (5.C) – 133 bodů
5. místo – Samuel BALÁŽ (5.B) – 125 bodů
Gratulujeme!

Vyučující anglického jazyka (Ing. Mitašik, Mgr. Tvrdoňová, Mgr. Trzaskaliková)