A je to doma!!

Zveřejněno: 6. května 2015

Nedávno proběhlo školní kolo soutěže v atletice, tedy Pohár rozhlasu. Mladší dívky v něm zaslouženě postoupily, díky zdařeným výkonům do okresního kola. Včera 5.5.2015 právě zmiňované okresní kolo proběhlo. Holky vstoupily do opravdu nádherně slunečného dne správnou nohou, neboť od první chvíle bylo vidět, že se jim v disciplínách dařilo. Ukázaly svou houževnatost a bojovnost, předvedly co v nich je a vyplatilo se. Po celkovém součtu bodů za všechny disciplíny se ukázalo, že to byl skutečně vydařený den. Měli jsme nesmírnou radost, když jsme z úst pořadatele slyšeli, že o příčku výš nad námi se (za kategorii mladší dívky) umístila už jen domácí atletická škola ZŠ Kudeříková. Tímto bychom moc rádi dívkám poděkovali za krásné druhé místo a popřáli mnoho atletických úspěchů do dalších soutěží.

P.S. Okresního kola se nakonec zúčastnili i starší a mladší chlapci, které musíme pochopitelně také pochválit, nejen za svou oddanost bojovat a prosadit se ale také za jejich příjemné výkony!

Mgr. Miroslav Kantor