A nastal čas žní …

Zveřejněno: 17. června 2015

Ačkoliv zemědělci své žně ještě nerozjeli, žáci a žákyně naší školy již sklízeli výsledky své celoroční kvalitní práce. Dnes totiž proběhl 45.ročník atletické olympiády karvinských škol a naše borce bylo opravdu velmi často vidět na předních pozicích. Posuďte sami jak jsme byli úspěšní:

Kategorie dívek:
60m   Michaela Donátková   3.místo   8,4s
Hod míčkem   Karolína Vaňková   2.místo   41m

Štafeta ve složení Burdková Anna, Karolína Vaňková, Michaela Donátková, Martina Tyrlíková obsadila 2.místo.

Kategorie chlapců:
60m  Jiří Večerík   3.místo   7,7s
Jan Nikodím   4.místo   7,7s
Skok daleký   Jiří Večerík   2.místo   500cm
Hod míčkem   Tomáš Smiga   2.místo   55m
Skok vysoký   Jakub Harok   1.místo   178cm
800m  Jakub Harok   1.místo   2:19,2min

Štafeta ve složení Jiří Večerík, Jan Nikodím, Jakub Harok, Michal Kurečaj obsadila 2.místo.

Výsledky tedy vynikající a jak již zasvěcený čtenář pochopil, byli jsme opět nejúspěšnější školou v Karviné a získali jsme tedy
první místo v atletické olympiádě.

Tato informace samozřejmě potěší všechny, kteří nám fandili a přáli úspěch, za což velice děkujeme.

Co nás však může těšit ještě více, je příslib podobných úspěchů i v budoucnosti, neboť spousta našich současných reprezentantů bude moci závodit i v příštích letech a pevně věříme v udržení vysoko nastavené laťky.

Zároveň jsme jako škola obhájili skvělé třetí místo v celoroční soutěži „O pohár primátora města Karviné" , za což bychom rádi všem, kteří se během celého roku podíleli na jakékoliv sportovní soutěži, poděkovali.

P.S.: a jen skromné přání na závěr, vypněte mobily, tablety počítače a pojďme sportovat ať jsme ještě lepší. Děkujeme kabinet TV

NAVŠTIVTE FOTOGALERII!