Barevný den na Cihelní

Zveřejněno: 25. října 2012

A máme podzim a nám se zdálo, že se jeho barevnost trošičku utopila v šedé mlze a tak jsme se rozhodli, že to na Cihelní změníme!

Každá třída si vylosovala svou barvu a měla za úkol se do této barvy obléknout a vyzdobit dveře své třídy. Vše se rázem rozjasnilo a podzimní melancholie byla pryč....Zasmáli jsme se a bylo nám fain a dveře zůstanou barevné i v dalších podzimních dnech! Odměnu si zaslouží všichni, tak se těšte na příští týden!

Všechny vás zdravím! Marcela Kraslová

A jak to vypadalo na 1. stupni?

Na I. stupni byl projektový den zahájen v tělocvičně školy.Všechny třídy se sešly, aby se společně pozdravily, a také si prohlédly své nápady v podobě barevného oblečení a ozdob.Taktéž byli vyhodnoceni nejlepší žáci ve sběru kaštanů a odnesli si hodnotné ceny.Následovala exhibice v taekwondu, která se velmi líbila. Potom se žáci odebrali do svých tříd, kde následovala příprava ozdůbek na dveře.O tom, jak se jim dařilo, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

Mgr. Eva Bůchová