Ředitel Základní školy a Mateřské školy Cihelní, Karviná, p.o. vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici učitele pro 1.st .
Předpokládaný nástup 26.8.2019.
Požadavky na kvalifikaci dle platné legislativy, místo je vhodné i pro absolventy.
Své nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uzávěrka výběrového řízení proběhne v pondělí 24.6.2019 ve 14.00, poté budou uchazeči pozváni
k osobnímu pohovoru.

Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková
organizace, kterou zastupuje ředitel školy Mgr. Zdeněk Jelínek,
vyhlašuje konkurz na pracovní pozici vedoucí školní kuchyně v MŠ.

Kvalifikační předpoklady:

SŠ vzdělání stravovacího nebo ekonomického směru, komunikační
schopnosti, vedení kolektivu, zájem o obor, sebevzdělávání.

Nástup dle dohody, platové zařazení dle platných nařízení.

Přihlášky včetně životopisu zasílejte na adresu ZŠ a MŠ Cihelní, ulice
Cihelní 1666, Karviná – Nové Město, 735 06 nebo elektronicky na
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo doneste osobně na sekretariát ZŠ do 22. 4.
2019.
Doporučení či reference jsou vítány, nejsou však podmínkou.

Mgr. Zdeněk Jelínek, ředitel školy

Už pár dní uteklo od krásné kulturní akce "Tančíme s Cihelní" a já se konečně dostávám k tomu nejdůležitějšímu!

Rád bych poděkoval našemu organizačnímu týmu, který je tvořen z řad rodičů i pedagogického sboru!
Akce byla opravdu luxusní a vámi vynaložená energie přinesla radost, relax a pohodu pro mnohé z účastníků našeho reprezentačního plesu.
Jste parta báječných lidí, kteří škole dávají víc než hmotné statky - jste naší duší a významným pomocníkem při realizaci nadstandardních činností, ke kterým bychom se běžnými postupy nedostali.
Jsme rádi, že vás máme a ještě jednou moc děkujeme!

2. poděkování sponzorům

Reprezentační ples školy byl povedený nejen díky kvalitní organizaci a pěknému kulturnímu programu, ale také díky hodnotným cenám v tombole!
Na tomto místě tedy ještě jednou zmiňujeme jména našich partnerů, kteří jsou naší oporou při pořádání podobných akcí.
Velice si vaší přízně považujeme a děkujeme za naše děti, zaměstnance i přátele naší školy!

Mgr. Zdeněk Jelínek, ředitel školy

Oznámení o vyhlášení volných dnů
Ředitel Základní školy a Mateřské školy Cihelní, Karviná, příspěvkové organizace vyhlašuje na 3. a 4. ledna 2019 v souladu s §24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. Volné dny pro žáky.

Zdůvodnění:

Ve zmiňovaném termínu bude na škole probíhat rekonstrukce učebny hudební výchovy a oprava osvětlení školní tělocvičny. Z technických, provozních a bezpečnostních důvodů vyhlašuji na tyto dny ředitelské volno.

Provoz družiny bude zachován v případě, že zájem ze strany zákonných zástupců bude vyšší než 10 dětí. Monitoring zájmu bude probíhat prostřednictvím zpětných lístečků od 19. do 20.12. 2018.

V pátek 21.12. 2018 bude na webových a facebookových stránkách zveřejněno, jestli dojde k přerušení provozu družiny nebo ne.

V Karviné dne: 18.12. 2018

S přáním pěkného dne Mgr. Zdeněk Jelínek, ředitel ZŠ a MŠ Cihelní, Karviná, příspěvkové organizace

Přeji všem rodičům a přátelům naší školy pěkné ráno,

nový školní rok již běží a já bych vás rád seznámil s drobnými změnami, které nás od jeho počátku provázejí.

Asi jste si všimli, že i venkovní část naší školy mění vzhled. Díky našemu zřizovateli máme za sebou druhou etapu výměny plastových oken a zateplování budovy. Mám pocit, že i naše logo, které je umístěno na fasádě, školu rozzářilo, jistě posoudíte sami;).

V průběhu léta jsme připravili podklady pro terénní úpravy před hlavním vchodem školy, spustili další etapu odvodnění (hydroizolace) naší budovy a ve spolupráci s projekčním týmem města Karviná, v rámci přeshraniční spolupráce s Polskem, byla naše škola zařazena do projektu „Cvičení nezná hranic“, v rámci kterého vzniká na pozemku školy workoutové hřiště, už se těším, až si na něm společně zacvičíme!

Zároveň se mění také interiér naší školy, opět díky pozornosti našeho zřizovatele. Na naší škole je realizována v rámci projektu iROP specializovaná učebna přírodopisu s odborným kabinetem a patřičnými pomůckami. V rámci stejného projektu je řešena bezbariérovost – přístup do naší školy, schodišťová plošina a odpovídající sociální zařízení. Na obrátkách nabírá také realizace projektu ITI, v rámci kterého by měla být naše škola i její odloučená pracoviště „moderně“ zasíťována.

Na našich mateřských školách jsme realizovali revitalizaci pískovišť (MŠ Nedbalova), zmodernizovali jsme vzduchotechniku v kuchyni MŠ Dvořákova a pokračujeme rovnoměrně v obnově interiérů (vstupy, šatny, třídy, koberce).

Věříme, že vidíte i tyto zásadní změny, kterými se snažíme zpříjemnit vám a vašim (našim) dětem prostředí, do kterého každodenně vstupují.

Jsme rádi, že vás máme a těšíme se na spolupráci a případné náměty pro vylepšení podmínek vedoucích ke vzdělávání vašich dětí, žáků.

Pro lepší naši dostupnost a komunikaci mezi námi, jsme od tohoto týdne zřídili konzultační hodiny pedagogů, viz. další článek.

 

Za všechny zaměstnance školy vás zdraví ředitel školy, Mgr. Zdeněk Jelínek.

Vážení, drazí, naši milí;)!!

Tento „školní“ půlrok byl pro změnu strašně hektický…Ani nevím, jestli to ještě může být jiné.

Doba je uspěchaná, povinností a nejen pracovních přibývá a proto jsem se rozhodl napsat tento otevřený dopis. Je určen rodičům našich žáků a některým učitelům, kteří ve svém osobním volnu najdou ještě energii na to, aby podpořili činnost naší školy.

Potkávají se na schůzkách, diskutují, organizují, shánějí sponzory, půjčují svá zařízení, děti, někdy i své drahé polovičky ;) ve prospěch aktivit, jež mají umožnit realizaci činností, na které by naše škola určitě nenašla finance.

Jmenovat vše, co bylo naším SRPŠ podpořeno nebudu, abych Vás nenudil – mimo jiné si určitě na webových stránkách naší školy můžete vše dopodrobna nastudovat;).

Chtěl jsem být osobní, ale již účinné GDPR mi v tom brání…:-(, tak to zkusím takto:

„Jirko,Barčo, Andreo, Radane, Adame, Kateřino, Kamilo, Veroniko, Pavlíno, Moniko, Romano, Lenko, Petře, Mariane“ a určitě mnozí další…;).

Jste pokladem naší školy a já Vám všem děkuji za Váš čas, energii, nápady a hlavně za tu radost a prožitky, které našim žákům umožňujete zažít!

Děkuji za nádherný společenský ples! Děkuji za překrásné Radovánky a přeji Vám všem pohodovou dovolenou a slunečné léto;), Zdeněk Jelínek.