Vážení rodiče a přátelé naší školy,
snem každého sportovce je účast na olympijských hrách, snem každého dychtivého fanouška ušlechtilé myšlenky kalokagathia (myšlenky harmonického souladu a vyváženosti tělesné i duševní krásy a dobroty, ctnosti a statečnosti) je vidět a nasát atmosféru sportovních klání.
Všichni se svorně na začátek her míru těší a natěšení je médii stupňováno pomyslným stříháním "časového" metru.
Naši školu také na konci tohoto kalendářního roku čeká podobná sláva. Sláva, která si zaslouží pozornost všech absolventů, přátel a příznivců naší školy, Ať jsou stále fyzicky součástí města Karviná nebo již v nynější době žijí jinde.
Tušíte? ;)
V tomto roce slaví Základní škola Cihelní 55.výročí svého založení!
Při této příležitosti si Vás dovolujme upozornit a zároveň pozvat na akademii pořádanou k tomuto výročí...;).
Současní žáci a učitelé pilně připravují program, který je pracovně nazýván "Cihelní naděluje".!!!


Jste-li jakýmkoliv způsobem spjati s naší školou a při vyslovení jména školy Cihelní se Vám stále vybavují příjemné okamžiky, vzpomínky, a rádi byste nasáli atmosféru pohody, dětského smíchu a radosti, tak si rozhodně nemůžete nechat ujít tuto oslavu, která bude symbolicky v předvánočním období provázena rozbalováním dárečků vytvořených našimi žáky, kteří jsou s láskou vedeni svými učiteli;).
Do spuštění naší AKADEMIE zbývá pouhých 30 dní!!!
Přijďte podpořit svou přítomností školu, kterou máte rádi, na které Vám stále záleží!
Moc se na Vás těšíme a pevně věříme, že budete denně sledovat naše zpravodajství, které se bude objevovat na této stránce a webové stránce školy;)

Mgr. Zdeněk Jelínek, ředitel školy