Tak a je to opět po roce tady, všichni se těšíme na to, až budeme moci u nás ve škole uvítat naše potenciální nové žáky;).
Určitě máme pro všechny rodiče a jejich "předškoláčky" důležité informace, proto pozorně čtěte!;)
Cihla, cihla, cihlička......
Jste před závažným rozhodnutím, jak správně zahájit novou etapu ve vývoji Vašeho dítěte? Hledáte školu, která Vám zajistí nejen kvalitní vzdělání, výchovu, ale i pocit bezpečí a radosti? Rozhlížíte se po okolí a přemýšlíte, jak skloubíte své zaměstnání s novým režimem Vašeho školáčka?
„ Je tady vůbec nějaká škola, která je mi schopna nabídnout kvalitní vzdělávání a výchovu, postarat se o mé dítě poskytováním zdravé a vyvážené stravy a zároveň mu nabídne prostor pro aktivní odpočinek a mimoškolní aktivity ještě v době, kdy jsem v práci?
Je tady škola, která má tým zapálených odborníků, jež mají rádi děti i své povolání, a to tak, že pro nás budou k dispozici v těžkých chvílích, ale i pro chvíle společných úspěchů a štěstí? Je tady takové škola, která dokáže opravdu využít maximálně potenciálu mého dítěte a zároveň zohlední jeho věkové a individuální zvláštnosti?
Možná, že jste právě našli;)! Pozorně se začtěte do následujících řádků, a v případě jakékoliv nejasnosti pište své dotazy na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Zápis do 1.třídy se uskuteční ve čtvrtek 21.1. od 12.00 do 17.00 a v pátek 22.1. od 9.00 do 17.00.

Mgr. Zdeněk Jelínek, ředitel školy