Čtěte pozorně a neotálejte, počet míst je limitován číslem 20 - pouze 20 žáků může mít to štěstí a navštíví MALINO BRDO za 500 Kč!!

Přeji všem příznivcům pohádkové zimy pěkné poledne;)
Zbystřit by měli především rodiče žáků 5. ročníku naší školy.
Už jste si asi zvykli na reportáže z aktivit, které realizujeme s našimi polskými přáteli. Myslím si, že nám opravdu přinášejí spoustu radosti, nových informací a nové, možná drobné, jazykové dovednosti.
Nyní bychom chtěli našim dětem dát ještě větší možnost vzájemného poznávání a v rámci stejného projektu přicházíme a nabízíme lyžařský kurz, který se koná v termínu 28.2. - 5.3.2017.
Dopravíme se na místo určení i zpět autobusem.
Místem konání je námi dobře ověřený SKI park Malino Brdo na Slovensku.
Ubytovaní budeme na Májekovej chatě.
Máme k dispozici samozřejmě stravování v podobě plné penze, 5 denní skipas, zapůjčení celé výzbroje včetně přilby, instruktory z řad našich učitelů a jak už bývá zvykem také regeneraci a "relax" v posledním dnu v areálu aquaparku Gino Paradise Bešeňová.
Díky dotacím z projektu se vaše dítě může zúčastnit v případě, že splní níže uvedená kritéria;)
Kritéria pro přednostní účast na lyžařském kurzu z projektové výzvy Intereg V-A Česká republika – Polsko s pracovním názvem: „Vzdělávání bez hranic“ (Edukacja bez granic).
1. Žák (žákyně) 5. třídy ZŠ odevzdá přihlášku Mgr. Davidu Badurovi,
2. Zdravotní způsobilost doložená Posudkem o zdravotní způsobilosti,
3. Platný cestovní doklad – pas nebo dětský občanský průkaz,
4. Platný europrůkaz pojištěnce,
5. Bezproblémový žák (žákyně) - bez kázeňských opatření,
6. Reprezentant (reprezentantka) školy - sport, vědomostní soutěže a olympiády,
7. Složení částky ve výši 500,-Kč na sekretariátě ve stanoveném termínu.
V případě, že dojde k naplnění počtu účastníků a vznikne „kolize – patová situace“ u dvou nebo více uchazečů, kteří mají dle stanovených kritérií stejné předpoklady a nárok pro účast na lyžařském kurzu, přistoupí komise ve složení ředitel školy a vedoucí lyžařského kurzu k losování, jež určí konkrétního účastníka.

Mgr. Zdeněk Jelínek