Přeji pěkné odpoledne, rád bych poděkoval všem, kteří se rozhodli zúčastnit akce "Tančíme s Cihelní", která se koná 20.1.2017 o 19. hodin!!!;)
Možná si neuvědomujete, jak je pro činnost naší školy a realizaci některých aktivit vašich dětí vaše přítomnost důležitá!!!
Moc všem, kteří se rozhodli věnovat svůj čas a část svých financí, děkujeme!!
Velice si vaši přízně vážíme a slibujeme, že jste tímto příspěvkem dali obrazně radost a úsměv "našim, vašim " dětem;).
Vždyť i díky těmto penězům můžeme jet s dětmi na ozdravné pobyty, sportovní kurzy, účastnit se specializovaných exkurzí nebo soutěžit ve sportovních, jazykových nebo jiných znalostech a dovednostech!!!;)
Pokud byste měli ve svém okolí ještě někoho, komu záleží na osudu a fungování naší školy, můžete mu sdělit, že na sekretariátě školy zůstalo ještě několik vstupenek...
Ještě jednou děkuji, tentokrát třeba za sdílení a předání informace a přeji nádherný zbytek dne!

Mgr. Zdeněk Jelínek, ředitel školy