Činnost žákovského parlamentu se nám postupně rozjíždí...

Zveřejněno: 12. října 2018

Na prvním zasedání v září jsme provedli registraci členů, navázali elektronické kontakty a připomněli principy a pravidla fungování parlamentu. Ještě potřebuji kontakty na členy parlamentu těchto tříd: 6.A, 7.B a 9.B – přijďte za mnou.
Letos mám velkou radost z toho, že budeme mít dvě žákyně v mládežnické radě Karviná- Sabka a Barča z 9. A už se zúčastnily jednání rady na Magistrátu města Karviná a na dalším zasedání parlamentu nás budou informovat o tom, jak vše probíhalo. Oběma děvčatům ještě jednou děkuji za jejich iniciativu a přeji jim do budoucna hodně elánu do další práce:):).
Se všemi členy parlamentu se sejdeme na jednání koncem října, přesné datum bude ještě upřesněno a informace dostanete v elektronické podobě.
Do té doby sbírejte podněty, náměty, případně stížnosti nebo nápady na změny a vylepšení života na naší škole – od toho přece parlament je, aby pomáhal žákům přinášet do života školy změny k lepšímu.
Přeji všem pěkné babí léto:)!
Iva Mrózková