Hlavním bodem programu bylo dotáhnout do konce přípravu slibovaného turnaje v ping-pongu - to se snad už povedlo, takže tady je ono magické datum: 4.11. od 14:00. Pátek. No a? Kdo chce, tak si přijde zahrát, kdo ne, tak nepřijde....v jednoduchosti je krása:-)))))
Všechny podrobnosti vám rádi sdělí vaši parlamenťáci, budou rozdávat i přihlášky.

O čem se dále mluvilo:
• informace ze zasedání Karvinské rady mládeže – podrobnosti ví Rozka

• co vás štve a co by se mělo probrat na třídnických hodinách (a o čem se bude mluvit na nejbližší poradě učitelů):

 že máme čím dál víc zničené židličky v hudebně (fakt "díky", někteří spolužáci a spolužačky)
 chování některých žáků na wc - asi bez komentáře..........:-((((( každopádně nepočítejte, že vás někdo z učitelů bude pouštět v hodině – víme proč, že? Toaletní papír, papírové ručníky, udržování pořádku.......s tím vším jsou problémy - pak se divte, až budete něco chtít "od školy, od učitelů a tak", chování některých jedinců se obrátí proti všem - tak s tím něco dělejte!!! Nejlepší by bylo, kdyby se každý choval jako člověk rozumný, čili homo sapiens, jenže ........
 fungování služeb šatnářů-upřesnění - přijde-li někdo pozdě na výuku, šatnář s ním dojde do šatny - nejlépe hned následující přestávku, šatnář nikomu nepůjčuje klíče, on zodpovídá za pořádek v šatně během výuky a po výuce dbá na to, aby si všichni srovnali přezůvky na lavičky
 mobily mají být v době výuky vypnuté a v batohu - často se to porušuje, tak pokračujte vesele dál, třeba se dočkáte zákazu nošení mobilů do školy, to byste chtěli?!?!
 přezouvání – nepřezouvání – to je asi některým taky jednoučitelé to musejí hlídat a za porušování školního řádu jsou postihy, není to zbytečné? Není prostě jednodušší se ráno v šatně přezout?
 chování žáků o přestávkách – čmárání po tabulích– fixy i křídy slouží pro výuku, copak si je někdo z vás zaplatil???? Tak je laskavě nechte na pokoji.
 některé připomínky a dotazy směřovaly k vedení školy, předám a budu vás informovat o výsledku

Další podrobnosti by vám měli sdělit parlamenťáci na třídnických hodinách.

Příští schůzku nachystá 9.B, do té doby se mějteI.M.