Opouštíme svět čar, kouzel a duchů a začínáme řešit a luštit zapeklité detektivní záhady. Malí detektivové se tentokráte seznamují s knihami Tajná dvojka A + B – ZLOČIN MEZI DINOSAURY a Tajná dvojka A + B – POPRASK V DIVADLE KOUZEL. Žáci jsou nejen seznámeni s knihami, ale každý malý detektiv dostal svůj zápisník: TAJNÁ DVOJKA, na němž nechybí ani pečeť ve tvaru psí tlapky. A kdože je ta tajná dvojka? To se nechte pře kvapit :), protože to zatím netuší ani naši malí přátelé ….

Navštivte fotogalerii!

Zprávy z Čtenář...
Zprávy z Čtenářského kroužku Zprávy z Čtenářského kroužku
Zprávy z Čtenář...
Zprávy z Čtenářského kroužku Zprávy z Čtenářského kroužku

Žáci naší školy mají i v tomto roce zajímavé možnosti i mimo běžné vyučování. Naši učitelé a vychovatelé vytvořili pro tento školní rok nabídku, kterou si můžete sami "vychutnat" prostřednictvím upoutávek v tomto albu fotografií. Jsou to činnosti nabízející rozvoj manuální zručnosti, osvojování si dovedností sportovních i jazykových, ale i možnost zisku všeobecného přehledu pro funkčnost v běžném životě. Patří zde: Florbal, Basketbal, Skok vysoký, Všeobecná pohybová příprava, Žákovský parlament, Školní zpravodajství, dramatický kroužek Kašpárek. Anglický klub a kroužek keramiky. Náplň jednotlivých zájmových činností budeme představovat samostatně. Věřím, že jste pro své děti měli prostor něco zajímavého vybrat;).

Přehled kroužků si můžete prohlédnout zde!

Z. Jelínek, ŘŠ

KAŠPÁREK - to je název našeho nového divadelního klubu, který se otevírá našim žákům prvního stupně. Zde si žáci osvojí základní prvky herectví a vyzkouší si, jaké to je, stát se hercem. Náš klub nabídne nejznámější české pohádky, které zná snad každé malé dítě.
První schůzka klubu se nesla ve znamení konkurzu, kterého s zúčastnilo na 37 zájemců, čehož si velice vážíme a všem gratulujeme už jenom za odvahu se předvést. Z tohoto počtu zájemců jsme byli připraveni vybrat 12 nejšikovnějších, ale byli jsme natolik ohromeni, že jsme se rozhodli přijmout 17 budoucích herců divadelního klubu Kašpárek. Vybraní herci se v následujících dnech dozví, že možná právě oni budou jednou, díky našemu klubu, STÁT NA PRKNECH, KTERÁ ZNAMENAJÍ SVĚT.
Za účast děkuje režisér a nejvyšší asistent režiséra.
Foltýn, Blahutová

Navštivte fotogalerii!

Kašpárek
Kašpárek Kašpárek
Kašpárek
Kašpárek Kašpárek