Týden od 8.6. do 12.6.

 

Týden od 1.6. do 5.6.

Milé děti a vážení rodiče,
je tady další týden, kdy budete pracovat z domova. Děti, které jsou ve škole vás všechny pozdravují a už se těší, až se společně setkáte :). Chválím opět děti, které celou dobu pěkně pracovaly (samozřejmě velký dík rodičům). Máte přichystané úkoly, které určitě zvládnete. Prosím rodiče, nezapomínejte posílat úkoly. Děkuji :). A protože v pondělí máte všichni svátek, je Den dětí, chci vám touto cestou popřát jen samé krásné chvíle s milými lidmi a prožijte si tento den bez starostí. V pondělí bude vyhlášen květnový :) král a :) královna.
Vaše p.učitelka

Květnová soutěž
Jak dopadla 😊královna a 😊král v květnu? Chválím všechny děti, které se zapojily do soutěže a pravidelně posílaly úkoly. Hodně dětí se snažilo, ale výherci jsou jen dva. Nejvíce 😊 získala opět Aisha Djafri a Tobias Procházka. Moc jim gratuluji. Všichni vítězové dostanou odměnu společně s vysvědčením. Ostatní děti budou mít samozřejmě pochvalu.

 

Týden od 25.5. do 29.5.

 

 

Týden od 18.5. do 22.5.

Milé děti, ještě jeden týden a už se s většinou z vás uvidíme. Moc se na vás těším. Někteří se pořád snaží a úkoly plní poctivě. Moc je tímto chválím. Snažte se tento týden splnit vše, není toho hodně. Pořád sbíráme 😊.
Vaše p.učitelka

 

 

Týden od 11.5. do 15.5.

Milé děti, je tady další týden, kdy se ještě neuvidíme. Většina z vás se snaží a poctivě plní všechny úkoly. Mám z vás velkou radost. Ještě to chvíli vydržíme a opět budeme pracovat společně. Tak se snažte a pamatujte, že je ještě ve hře 😊král a královna. Moc se na vás těším.
Vaše p.učitelka

Vážení rodiče, prosím, vyzvedněte si novou matematiku 4/A. V příštím týdnu začneme v ní pracovat. Děkuji.Dobrovolná

Učíme se písmenko f - nové video je tady!

Týden od 4.5. do 8.5.

POZOR - nové video - nácvik písmenka D!

Milé děti a rodiče, je tady další týden a nové úkoly. Opět chválím všechny děti, kteří se aktivně zapojují. Protože je nový měsíc, určitě čekáte na vyhlášení 😊soutěže. Kdo je dubnová královna a král? Dubnovou královnou je opět Aisha Djafri a se stejným počtem 😊Laura Drcmánková, dubnovým králem se stal Tobias Procházka. Samozřejmě je tady spousta dětí, kteří si také zaslouží pochvalu. Budete ji mít, až přijdete do školy. No, ale nekončíme, je tady nový měsíc-květen a soutěž pokračuje. Kdo vyhraje v květnu? Snažte se, vítězem může být každý. Moc vás všechny zdravím.
Vaše p. učitelka

 Vážení rodiče, prosím, doneste do školy písanku č. 3, kterou už máme napsanou.
Úterý a čtvrtek 9.30-11.30
Moc děkuji Dobrovolná

 

Týden od 27.4. do 1.5.

Vážení rodiče a moje zlatíčka,
Moc vás všechny zdravím. Už je poslední týden v dubnu a vrcholí soutěž o 😊krále a😊královnu. Snažte se. Kdo bude dubnový král a královna?
Jsem ráda, že mezi vámi je spousta snaživých dětí, kteří poctivě a pravidelně plní úkoly. Děkuji všem rodičům za čas a trpělivost, kterou musí vynaložit. Zaslouží si medaili.

Pokud potřebujete nějakou pomoc, nemůžete posílat úkoly, nevíte si rady, napište, vždy jsem tu pro vás. Vaše p. učitelka

Nové video - NÁCVIK PÍSMENE L najdete zde!

 

Týden od 20.4. do 24.4.

Nové video z matematiky najdete zde!

Vážení rodiče,
protože jsme u konce písanky č.3, prosím všechny, aby si novou písanku vyzvedli v úterý nebo ve čtvrtek od 9.30 - 11.30.
Od příštího týdne budeme psát do nové písanky .č.4.
Všem děkuji.

__________________________________________________

Soutěž o 😊krále a 😊královnu

Jak probíhá soutěž? Jak jsme na tom? Podívejte se a snažte se. Na konci měsíce bude zase vyhlášení.

Také vám tak chybí tělesná výchova? Pojďme si opět trochu zacvičit a protáhnout svaly. A jak jinak, než zábavně a vesele :) .

V příloze najdete soubor, ve kterém je vše vysvětleno, níže pak přikládám odkaz na videoukázku :).
VIDEO PUSTÍTE ZDE!

Upozorňuji, že splnění ,,úkolu“ není povinné, ale dobrovolné. :)

Týden od 14.4. do 17.4.

 

Nové písmenko:) - podívejte se na video!

Týden od 6.4. do 10.4.

 

MATEMATICKÉ VIDEO NAJDETE ZDE!

 

 Týden od 30.3. do 3.4.

matematika - nové video je zde!:)

Milé děti,
Dnes vyhlásíme březnovou :)královnu :)krále. Skoro celý měsíc jsme se neviděli a pracovali jste z domu, někteří více, někteří méně a u některých jsem neviděla nic. Jsem ráda, že mezi vámi je nejvíce těch, kteří se moc snaží a pracuji stejně, jako ve škole. Moc si cením přístup většiny vašich rodičů, kteří pravidelně komunikují. Je to pro ně těžké, ale nevzdávají to. Všichni jsou královny a králové. Za vypracované úkoly jste dostávali :). A kdo je vítězem?
Nejvíce :) nasbírali Ríša Vlček, Aisha Djafri A Laura Drcmánková, to znamená, že máme 2 královny.
Nevzdávejte to, pokračujeme dále. A kdo bude dubnový král a královna?. Uvidíme, sbírejte :).
Moc se na vás těším. Vaše p.učitelka

 

Nové video najdete zde! (matematika)

 Týden od 23.3. do 27.3. 

 

 Hraní s čísly - video tady!

Vážení rodiče,
děkuji všem, kteří poctivě s dětmi pracují a posílají úkoly. JSTE SKVĚLÍ. Vím, že pro mnohé je to velice těžké skloubit svou práci a učení s dětmi. Musíme držet za jeden provaz a spolupracovat. Kdyby se objevil jakýkoliv problém, kontaktujte mě a vše vyřešíme.
Držte se a mějte se krásně, pozdravujte děti.
Dobrovolná

 Týden od 16.3. do 20.3.

Nauč se písmenko B,b ( video s paní učitelkou).

Matematika ( video s paní učitelkou)

Úkoly na středu 18.3.

Úkoly na čtvrtek 19.3.

Nové video:)!

Úkoly na pátek 20.3.

Učíme se B s paní učitelkou - video:)

_________________________________________________________________________________________