Týden od 23.3.do 27.3.

Vážení rodiče , milé děti ,
nečekaně se nám změnily podmínky výuky.
Zadávám pro Vaše děti v této mimořádné situaci průběžně učivo a úkoly ( pondělí, středa) na stránky školy. Jelikož jsem neměla na Edupage reakce od vás všech nebo vašich dětí, žádám vás ,abyste mi odpověděli na můj mejl / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,abych věděla ,zda sledujete zadávání úkolů.
Pro 1.-3. ročník na stránkách školy,ve složce 2.A.
Nevíme, jak dlouho bude tato situace trvat, proto Vás prosím o dohled nad plněním zadávaných úkolů .Rozložte dětem zadanou práci ,ať nedělají všechno v jeden den ,ale každý den něco.
Každý pracovní den budu on -line na mém mejlu, od 9 -11 hodin ,můžete mi napsat.
Děti mají k dispozici sešit JČ 2 ,do kterého budou občas psát zadané úkoly ,sešit čtení ,sešit psaní ,učebnici matematiky do které píší ,případně někdy pošlu pracovní listy ,které jim můžete vytisknout.
Listy na procvičování nebudu vyžadovat ,záleží na vás ,jakou formou procvičujete . Někdo potřebuje psát ,někdo bude používat vytištěné listy ,někdo cvičný sešit ,někomu stačí některé úkoly ústně.
Vysbírám a vyhodnotím pouze: PRACOVNÍ LISTY SE JMÉNEM ,které si děti podepíší ,vždy to zadám, SEŠITY - JČ 2 ,PSANÍ ,ČTENÍ
Kdo nemá doma internet ,napište mi ,úkoly připravíme v tištěné podobě a vy si pro ně budete chodit na sekretariát školy ,přesněji budou vám jen předány , a to v úterý a ve čtvrtek od 9.30 -11.30 hod.
Přeji Vám hodně zdraví a trpělivosti, ať se všichni brzy vrátíme do normálního života.
Zdravím vás i vaše děti Eva Haklová

 

 

 

 Týden od 16.3. do 20.3.

 

Anglický jazyk:

1. Opakovat si slovíčka - JÍDLO
odkaz najdete zde


2. Zahrát si dvě anglické hry
odkaz najdete zde

úkoly od pana učitele Mitašika:

Vyplnit pracovní list – napiš o sobě, zda to máš nebo nemáš rád (I like – I don´t like)

Soubor si vytiskni a doplň nebo piš rovnou na papír.

Vyučující bude toto cvičení známkovat po návratu do školy.