Milí vycházející žáci, vážení rodiče, pravidelná schůzka k přijímacímu řízení se bohužel letos nemůže uskutečnit, vše potřebné najdete postupně zde, připojuji další informace:

- Střední školy zveřejní kritéria přijímacího řízení do 31. 1. 2021 na svých webových stránkách.
-  Po uzavření klasifikace za I. pololetí vytisknu žákům přihlášky a stanovím termín, kdy si je budou moci vyzvedávat.
-  Pokud budou žáci potřebovat potvrzení o zdravotní způsobilosti (což zjistí na webu příslušné SŠ v sekci kritéria přijímacího řízení), připravím ho také, musí mi však předem napsat PŘESNĚ, na jakou školu (včetně oboru) budou přihlášku podávat. Toto potvrzení musí vyplnit lékař, domluvte si proto termín v ordinaci v dostatečném předstihu.
-  Přihlášky i se zdravotními posudky je třeba odevzdat na střední školu nejpozději do 1.března 2021
-  Na přihlášce budou vyplněny potřebné údaje a prospěch, žáci sami budou vyplňovat pouze níže uvedené:

Co vyplnit na přihlášce:
• název a adresu 1. střední školy, kód a název oboru (tyto údaje lze najít na webové stránce školy, příp. v atlasu škol, který dostali všichni žáci)
• název a adresu 2. střední školy, kód a název oboru - NA OBĚ PŘIHLÁŠKY VE STEJNÉM POŘADÍ
• jméno zákonného zástupce, podpis zákonného zástupce
• podpis žáka
• v Karviné, datum
Opět připomínám: pokud budete cokoli k přijímacímu řízení potřebovat, kontaktujte mne Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Motto: „ Společnými silami zvládneme přijímací řízení i v tomto těžkém čase, doufejme a nezoufejme, bude dobře zase!“