Lyžařský výcvik 1.stupně - informace

Zveřejněno: 4. ledna 2022

Výjezdový lyžařský kurz pro žáky 1. stupně

Termín: 10. 1. – 14. 1. 2022 - odjezd denně v 10.40, návrat v 15.30 (první dvě vyučovací hodiny se učí)
Kde: Ski areál Kempaland Bukovec
Cena: 800 Kč/dítě/kurz

V ceně je doprava autobusem, skipas, vedení kvalifikovanými instruktory a v případě potřeby zapůjčení lyžařského vybavení. To vše díky finanční spoluúčasti statutárního města Karviná za pouhých 800 Kč.
Pečlivě zvažujte a rychle reagujte, protože počet míst je omezen.
Máme k dispozici, jako ostatní školy, pouhých 23 míst.
Protože je předpoklad, že by mohla být vyšší poptávka než nabídka, je v případě vašeho zájmu zapotřebí:
1. osobně nahlásit - zapsat dítě na sekretariátu školy a zároveň
2. zaplatit částku 800 Kč + v případě zájmu o zapůjčení lyžařského vybavení uvést velikost nohy v cm a výšku postavy.
O zařazení mezi účastníky lyžařského kurzu rozhoduje tedy čas přihlášení dítěte a zaplacení celé částky.
Bude zapsáno i 6 náhradníků, kteří budou osloveni (dle pořadí přihlášení) v případě neúčasti někoho z úspěšně přihlášených.
Zapsat dítě a zároveň zaplatit 800 Kč můžete na sekretariátu školy a to ve středu 5. 1. 2022 od 7 do 15:30.
Podrobnější informace budou předány přihlášeným účastníkům při zápisu na kurz.
Mgr. Zdeněk Jelínek, ředitel školy

Průběh lyžařského výcviku 10. 1. – 14. 1. 2022
Dítě přijde ráno do školy (případně do družiny) a ve vestibulu školy na něj bude čekat dozor, který mu pomůže uložit věci na lyžování. První dvě vyučovací hodiny se učí dle rozvrhu. Poté bude Vaše dítě předáno“ lyžařskému dozoru“, který zajistí uložení aktovky a převlečení.
Odjezd na lyžařský kurz je každý den v 10.40 od školy, návrat v 15.30 také ke škole. S dětmi pojedou dva zaměstnanci školy jako dozor. Všichni účastníci musí mít negativní antigenní test (testovat se budou děti každý den ráno ve škole).
Program kurzu:
Příjezd do Bukovce ve 12.00
1. hodina lyžování 12.00 – 13.00
Přestávka na svačinku 13.00 – 13.15
2. hodina lyžování 13.15-14.15
Odjezd z Bukovce ve 14.30
Děti musí mít s sebou dostatek pití a jídla na celý den, oběd ve školní jídelně odhlaste.
Oblečení: lyžařské ponožky (nebo podkolenky), funkční prádlo (spodky nebo punčocháče, tílko), lyžařské kalhoty (nebo oteplovačky), zimní bundu, rukavice (nejlépe i náhradní), čepici nebo kuklu, přilbu (když nemáte, bude zapůjčena na místě) + tašku na boty
Pokud jede dítě se svým lyžařským vybavením, bude po celý týden uloženo ve SKI areálu v uzamčené garáži.
Upozorňujeme, že vlivem nepříznivého počasí může být termín lyžařského výcviku přeložen.
Pokud Vaše dítě onemocní nebo se nebude moct z jiných důvodů zúčastnit kurzu - kontaktujte neprodleně sekretariát školy, abychom Vaše místo mohli nabídnout náhradníkům.
Tel: 596 311 297, 602 673 738 Email: cihelni@cihelni.cz