DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2022

Zveřejněno: 30. března 2022

Po dlouhé době se naše škola v úterý 29.3. zase otevřela široké veřejnosti a přátelům školy :). V dopoledních hodinách se rodiče přišli podívat na výuku a bylo jich 41!! Odpoledne byl program rozdělen na několik částí. Budoucí prvňáčkové putovali po škole a plnili úkoly o veliký poklad, v tělocvičně se všichni mohli potkat s házenkáři  HCB Karviná a v jídelně probíhaly velikonoční dílničky - tady se barvilo, drátkovalo, jedlo , " pomlázkovalo", fotografovalo a podepisovalo. Ve finále proběhla tombola a dražba dresu Dominika Soláka! Reportáž u nás natáčela také televize POLAR.

Bylo nám hezky:). Děkujeme všem zaměstnancům školy za přípravu dne a rodičům a dětem za účast. Tak zase někdy......třeba u ZÁPISU!! :)

NAVŠTIVTE VELKOU FOTOGALERII!

M.Adamcová :)