Začátek školního roku

Zveřejněno: 25. srpna 2021

Vážení rodiče, milí žáci!

Prázdniny se blíží ke svému konci a začíná škola. Společně musíme splnit některé povinnosti, abychom měli záruku, že můžeme v pořádku zahájit školní rok.

Čeká nás testování, které ale všichni známe a v červnu jsme ho zvládli bez problémů.

VŠECHNY PODSTATNÉ INFORMACE JSOU ZDE:

-        Vstup do školy pro všechny třídy hlavním vchodem v 7.45 a žáci půjdou rovnou do třídy

-        Do školy vstupují všichni žáci s rouškou

-        Testování žáků antigenním testem proběhne samoodběrem (výtěrem z okraje nosu) pod dozorem třídního učitele v těchto dnech: 1.9., 6.9., 9.9.

-        Testovat se nemusí žáci očkovaní ( 14 dnů po 2.dávce), žáci do 180 dnů po prodělaném Covidu a žáci, kteří si přinesou vlastní potvrzení o provedeném testu v zdravotnickém zařízení (Ag test ne starší 72 hod a PCR test ne starší než 7 dnů)

(potvrzení je nutné předat 1.9. třídnímu učiteli)

-        Nošení roušek je povinné ve společných prostorách školy ( chodby, WC, jídelna)

-        1.9. budou žáci 2.-9. ročníku ve škole 2 vyučovací hodiny, obědy se vydávají od 11.40 do 13.30

TĚŠÍME SE NA VŠECHNY CIHELŇÁKY, VŠE SPOLEČNĚ ZVLÁDNEME!!