Během posledních dvou týdnů se na ZŠ Borovského uskutečnilo městské kolo Poháru rozhlasu. Zúčastnila se i naše škola. 28.4. proběhlo kolo starších. Všichni jsme se snažili ze všech sil. Kluci vybojovali úžasné první místo a dívky potěšily nádherným druhým místem. Naši školu budeme reprezentovat příští týden v okresním kole v Havířově, protože první dvě místa jsou postupová. Mladší žáci se k nám také připojí, jelikož 4.5. taktéž získali první místo v kategorii kluků a druhé místo v kategorii dívek.
Na závodech jsme byli i s kamerou a reportáž Audio video kroužku bude již brzy na světě. Tak se pak podívejte, jak nám to šlo a 11.5. nám držte palce. My doufáme, že se nám i v okresním kole znova podaří překonat naše osobní rekordy:).
Školní zpravodajky (a také účastnice závodu) Veronika Farná a Eliška Hubáčková (7.B).