Rosteme s knihou - velké finále!

Zveřejněno: 12. června 2022

V pátek se vypravili Cihelňáci ze 6.ročníku na finále soutěže ROSTEME S KNIHOU do Prahy! Ještě ve vlaku se všichni pilně učili ( pokud právě nebaštili...a baštili pořád :) ). Na Výstavišti v Holešovicích probíhalo od 13.00 finále soutěže, na kterou se všichni pečlivě připravovali už od února. Cihelňáci obsadili v této celorepublikové soutěži úžasné čtvrté místo a skvěle reprezentovali naši školu. Cestou z Výstaviště jsme ještě navštívili Karlův most a Staroměstské náměstí a odvážní se prošli ještě " motýláriem ". Cesta domů byla opravdu dlouhá, vlaky nejezdí právě včas a tak jsme se vrátili vlastně až v sobotu:) .

Všem dětem děkujeme za přípravu a paní učitelce Bartošové za celou organizaci a péči o děti i knihy. Zase za rok?? :)

M.Adamcová