Velkou radost mi udělaly třídy: 6.B, 7.B, 8.A, 8.B a 9.C – stoprocentní účast ! Velká pochvala !!! :)

Poloviční radost (= poloviční účast) – 6.C, 7.A. :)

A absolutní propadák – třídy 6.A, 8.C a 9.B nepřišel nikdo.Bez omluvy. 6.A měla sice snahu se omluvit - „my se jen podepíšeme, že jsme tady byli,ale hned půjdeme, protože spěcháme domů".......(?????, co k tomu říct....asi nic.)
9.B měla dokonce celou schůzku organizovat – dopadlo to tak, že schůzku jsem musela svolat a řídit já, jinak by se asi do konce školního roku neuskutečnila . Škoda, nechtěla bych, aby se činnost školního parlamentu začala ubírat tímto směrem. Tak snad se situace nebude opakovat. Další schůzku připravuje 6.C, která si však nejprve musí vybrat druhého „parlamenťáka" (doporučuji někoho opravdu spolehlivého).

Co se projednávalo(zde v zápise uvádím stručně, podrobnosti si zjistěteu svých „parlamenťáků"):

šatny, wc, zateplení, ovoce do tříd, vybavení tříd, časový plán rekonstrukce školy, vybité baterie, filmové představení, kurzy, branky na hřišti,anketa tříd.

Některé dotazy se objevují opakovaně, vlastně už na ně znáte odpověď, další náměty dostane pan ředitel a na příští schůzce vám odpoví.

Všechny třídy dostanou brzy od svých „parlamenťáků" anketu, ve které budou společně odpovídat – tiskopisy již připravuji.

Zatím vše, více na další schůzce, kterou chystá 6.C, jak již bylo napsáno výše. Přeji všem pěkné a slunečné jaro:-)
I.M.